Gyvenamasis namas, Žirmūnų g. 48E, Vilniuje.

Liko tik vienas laisvas butas, paskubėkite!

Gyvenamajame name, Žirmūnų g. 48E, Vilniuje liko keletas laisvų butų, paskubėkite Gyvenamajame name, Žirmūnų g. 48E, Vilniuje liko keletas laisvų butų, paskubėkite Gyvenamajame name, Žirmūnų g. 48E, Vilniuje liko keletas laisvų butų, paskubėkite

Butas B26+A (89.91 m2)

Gyvenamajame name, Žirmūnų g. 48E, Vilniuje liko keletas laisvų butų, paskubėkite Gyvenamajame name, Žirmūnų g. 48E, Vilniuje liko keletas laisvų butų, paskubėkite Gyvenamajame name, Žirmūnų g. 48E, Vilniuje liko keletas laisvų butų, paskubėkite

Butas B26+A (89.91 m2)

9 aukštas
bendrasis kambarys30.32
miegamasis12.96
virtuvė11.80
vonios kambarys5.30
koridorius5.62
Anstatas
vonios kambarys6.75
Oranžerija19.17

Projekto aprašymas

Gyvenamajame name, Žirmūnų g. 48E, Vilniuje liko keletas laisvų butų, paskubėkite

Vilniuje, centrinėje miesto dalyje, Žirmūnų gatvėje 48E, pradedamas statyti šiuolaikiškas ir modernus, vienos laiptinės, 9-nių aukštų daugiabutis namas su vieno aukšto automobilių parkavimo aikštele ir komercinės paskirties patalpomis pirmąjame aukšte.

Jau aštuonioliktus metus statybos rinkoje veikianti UAB STATYBŲ GAUSA, vėl  į Jus kreipiasi šūkiu ''SUSIKURK SAVO BŪSTĄ PATS!''

Norėdami Jums suteikti kuo daugiau pasirinkimo galimybių, mes šiame name suprojektavome 25 įvairaus dydžio butus. Bet Jūs patys galėsite formuoti sau patikusio buto erdves, apjungdami ar atskirdami kambarius ir virtuvę, sujungdami du ar net keletą butų, jeigu Jūsų šeimai per mažas mūsų suprojektuotas butų dydis.

Tik truputis Jūsų fantazijos ir įsigysite tokį būstą, apie kokį svajojate : norimo dydžio ir kambarių skaičiaus, geriausiai Jūsų šeimos patogiam gyvenimui tinkančio išplanavimo, viename aukšte ar per du aukštus, su atvira terasa ant stogo viršutiniame aukšte ar stiklintu balkonu, iš kur atsivers puiki miesto panorama su visai šalia tekančia Nerimi ir jos tiltais, Gedimino pilimi ar senamiesčio bažnyčių bokštais.

Butus ir komercines patalpas moderniame daugiabutyje, Viniaus miesto centrinėje dalyje.Pažangūs projektavimo sprendimai - silikatinių blokų mūras, puikus sienų bei stogo šiltinimas, šiuolaikiškas ventiliuojamas fasadas, šilti dviejų paketų, trijų stiklų su selektyvine danga langai, garsą izoliuojančios tarpbutinės sienos, ekonomiška individuali šildymo apskaitos sistema...- leidžia siekti pastato išskirtinio energetinio efektyvumo. Pastatui numatomas suteikti ne mažesnis kaip B energetinio efektyvumo sertifikatas.

Name suprojektuota viena laiptinė, su liftu. Iš viso numatomi tik 25 butai. Nuo vieno kambario  34 kvadratinių metrų buto , iki keturių-penkių kambarių 100 kvadratinių metrų buto. Visi butai su stiklintais 4-8 kv.m. balkonais. Tokiuose dideliuose balkonuose lengvai pastatysite stalą ir kėdes, kad vasaros rytais ar vakarais, galėtumėte savo balkone pasimėgauti puodeliu kavos ir pasigėrėti puikia miesto panorama. Viršutiniame aukšte esantys butai suprojektuoti per du aukštus ir turės atviras terasas ant stogo.

Statybų metu stengsimės maksimaliai išsaugoti esančias žaliasias erdves prie namo ir įrengdami dvi naujas vaikų žaidimų aikšteles, želdinius atnaujinsime. Atstumai tarp esančių namų ir su šalia būsimo pastato jau esančiu skveru, tikrai leis džiaugtis kiemo erdve. 
Išvystyta miesto infrastruktūra su prekybos centrais, vaikų darželiais, mokyklomis, medicinos įstaigomis, dviračių taku šalia Nėries, vos už kelių šimtų metrų esančiomis visuomeninio transporto sustojimo vietomis, leis visus miesto privalumus turėti šalia savo gyvenamosios vietos. O atokiau nuo Žirmūnų gatvės suprojektuotas pastatas ir patikima jo garso izoliacija maksimaliai apsaugos Jus nuo miesto šurmulio.

Miesto centras, senamiestis, Konstitucijos prospektas tiek viešuoju transportu, tiek dviračiu ar automobiliu pasiekiami vos per keletą minučių. Ramiems pasivaikščiojimams rytmetyje ar vakare - labai tiks Nėries pakrantė. Norite pailsėti neišeidami iš namų? Tai taip pat įmanoma. Puiki miesto panorama bus gerai matoma pro Jūsų buto langus, iš balkono ar nuo terasos. Galėsite mėgautis namų jaukumu ir ramybe, grožėtis miestu iš arti.

Pirmąjame pastato aukšte suprojektuotos trys komercinės paskirties patalpos bus atribotos nuo gyvenamųjų patalpų laiptinės. Nedidelės ( nuo 38 iki 51,5 kv.m.) patalpos kiekviena turės atskirus įėjimus iš gatvės. Vykdant projektavimo darbus, stengėmės, kad mūsų pastate įsikursiančių įmonių darbuotojai ir svečiai, turėtų maksimalų privatumą ir puikias, ramias darbo sąlygas. Nors namas bus atokiau nuo Žirmūnų gatvės, būsimoji Jūsų darbo vieta bus tikrai patogioje susisiekimui ir matomoje vietoje.

Šio pastato statyboje bus naudojamos tik aukščiausios kokybės, ekologiškos ir ilgaamžės medžiagos. Ir mes tvirtai garantuojame - šiame name galės gyventi ir dirbti Jūsų vaikai ir anūkai.

Mes tikime, kad mūsų naujai pristatomas projektas taps Jūsų patogaus, dinamiško ir perspektyvaus gyvenimo sostinėje, visuma.

Vieta žemėlapyje

APIE MUS

UAB STATYBŲ GAUSA, veikianti statybos rinkoje nuo 1996 metų, įgavo didelę statybų patirtį. STATYBŲ GAUSA turi vieną svarbų privalumą prieš kitas statybos firmas. Joje labai tampriai sujungti trys pagrindiniai mūsų veiklos elementai: statinių projektavimas, statybinių medžiagų tiekimas ir pati statyba. Taip mes galime pagreitinti statybos procesą, sumažinti būsto kainą ir visada garantuoti jo kokybę. Be statybos projektų įgyvendinimo veikia ir statybinių bei apdailos medžiagų didmeninėje prekyboje.

KONTAKTAI

  • 2011 - 2018 UAB Statybų gausa. Visos teisės saugomos.
  • Mes facebook’e
  • Sprendimas: infoluitai
Susikurkite savo būstą patys!